De temperatuur op 1 september 1931 lag tussen 9,4 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
9 december » Spanje wordt een republiek.
Dag van overlijden 8 maart 2012
De temperatuur op 8 maart 2012 lag tussen 2,5 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
25 maart » Circa drieduizend mensen lopen mee in de hoofdstad Minsk in de grootste betoging tegen de Wit-Russische president Aleksandr Loekasjenko sinds 2010.
19 april » Hoge functionarissen in de regering van president Hugo Chávez van Venezuela hebben geprobeerd rechtszaken in het land te manipuleren, aldus een voormalige Venezolaanse rechter bij het hooggerechtshof in een tv-interview.
30 april » De Russische voetbalbond bevestigt dat Dick Advocaat na het EK voetbal 2012 stopt als bondscoach van de nationale ploeg.
4 mei » De Zuid-Afrikaanse minister Roy Padayachie overlijdt aan een hartaanval in de Ethiopische hoofdstad Addis Ababa, waar hij is voor een bijeenkomst van de Afrikaanse Unie.
9 juli » President Hugo Chávez van Venezuela zegt dat hij genezen is van kanker.
10 augustus » De Nederlandse vrouwenhockeyploeg behaalt goud op de Olympische spelen in Londen.
Dag van begraven 17 maart 2012
De temperatuur op 17 maart 2012 lag tussen 5,7 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
24 maart » Voetbalclub KSC Lokeren Oost-Vlaanderen wint, voor de eerste keer in zijn geschiedenis, de Beker van België door in de finale KV Kortrijk met 0-1 te verslaan.
4 april » Zanger Youssou N'Dour wordt in Senegal benoemd tot minister van Cultuur en Toerisme.
25 juni » De islamistische beweging Ansar Dine verovert Kidal op de Malinese rebellen van de MNLA.
30 juni » Premier Victor Ponta van Roemenië weigert af te treden nadat een commissie heeft vastgesteld dat hij zijn proefschrift grotendeels heeft overgeschreven.
9 september » Serena Williams wint voor de vierde maal in haar carrière de US Open. De Amerikaanse is in de finale met 6-2, 2-6, 7-5 te sterk voor de Wit-Russische Viktoryja Azarenka. Het is Williams' vijftiende grandslamzege.
20 november » De presidenten van DR Congo en Rwanda komen in Oeganda bijeen voor spoedoverleg om de groeiende spanningen tussen de beide landen een halt toe te roepen. Rebellen van de M23-beweging hebben Goma, de hoofdstad van de Oost-Congolese provincie Noord-Kivu, ingenomen en naar verluidt krijgt de beweging steun van Rwanda.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Robert Senzig, "Senzig Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/senzig-family-tree/I429.php : benaderd 27 februari 2026), "Margaret Ann Senzig (1931-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.