Stamboom Seesink » Agatha Johanna Josephina Suring (1919-2004)

Persoonlijke gegevens Agatha Johanna Josephina Suring 


Gezin van Agatha Johanna Josephina Suring

Zij is getrouwd met Anthonius Cornelis van Schaik.

#Bron trouwen: huwelijksaankondiging.#Bij hun trouwen woonde hij in de Bleyenburgstraat 9 en zij in de Biltstraat 150 bis te Utrecht.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1947 te Utrecht, Utrecht, Utrecht, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.


Notities over Agatha Johanna Josephina Suring

#Bron: overlijdensadvertentie van haar man#Nog in leven bij sterven van haar man. Zij bezit veel porcelein.#Bron geboorte en overlijden: Overlijdensbericht.#

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agatha Johanna Josephina Suring?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Agatha Johanna Josephina Suring

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Agatha Johanna Josephina Suring


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 februari 1919 lag tussen -1,5 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • De temperatuur op 23 april 1947 lag tussen 7,2 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
      • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
      • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
      • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
      • 2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
    • De temperatuur op 23 augustus 2004 lag tussen 10,1 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 27 februari » In de Filipijnen komen 116 mensen om bij een bomaanslag op de veerboot Superferry 14. De aanslag wordt opgeëist door Abu Sayyaf en is de ergste terroristische aanslag in de Filipijnen ooit.
      • 31 maart » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,66. De mondiale toptijd was sinds 2000 met 53,77 in handen van Inge de Bruijn.
      • 5 juni » De Belgische tennissers Olivier Rochus en Xavier Malisse winnen het mannendubbel op Roland-Garros.
      • 9 september » Madonna treedt op tijdens haar Re-Invention Tour in het GelreDome te Arnhem.
      • 2 oktober » Een grote demonstratie van Keer het Tij in combinatie met een actie van de vakbonden FNV, CNV en MHP. Mede doordat de leden van de eerste twee bonden gratis treinkaartjes kregen, kwamen er in totaal 300.000 mensen (cijfer gemeente Amsterdam).
      • 16 november » Het attractiepark Holiday World wint de Applause Award.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Suring

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Suring.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Suring.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Suring (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Seesink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Seesink, "Stamboom Seesink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/seesink-stamboom/I470.php : benaderd 23 januari 2026), "Agatha Johanna Josephina Suring (1919-2004)".