Stamboom Seesink » Willem Johannes Immink (± 1892-1934)

Persoonlijke gegevens Willem Johannes Immink 


Gezin van Willem Johannes Immink

Hij is getrouwd met Berendina Christina Seesing.

Zij zijn getrouwd mei 1924 te Gendringen, Oude IJsselstreek, Gelderland, Nederland.


Notities over Willem Johannes Immink

#Bron geboorte en overlijden: Gendringen OA nr.45.#

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Johannes Immink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Johannes Immink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Johannes Immink

Willem Johannes Immink
± 1892-1934

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1934 lag tussen 11,7 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Immink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Immink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Immink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Immink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Seesink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Seesink, "Stamboom Seesink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/seesink-stamboom/I4345.php : benaderd 10 maart 2026), "Willem Johannes Immink (± 1892-1934)".