Stamboom Seesink » Pank Overbeek (1939-2008)

Persoonlijke gegevens Pank Overbeek 


Gezin van Pank Overbeek

Hij is getrouwd met Riet Nikken.Bron 1

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Pank Overbeek

#Bron: nicht Geertruida van Wijck.#

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pank Overbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pank Overbeek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pank Overbeek


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 augustus 2008 lag tussen 16,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Kosovo verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
      • 20 april » In België wordt Standard Luik voor het eerst in 25 jaar landskampioen voetbal.
      • 28 april » Marouane Fellaini van Standard Luik wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
      • 2 september » Madonna in Amsterdam Arena met haar Sticky & Sweet Tour.
      • 17 november » Somalische piraten kapen een Saoedische olietanker in de Indische Oceaan, ruim achthonderd kilometer uit de kust van Kenia.
      • 2 december » Het dodental van Zimbabwes ergste cholera-epidemie stijgt tot bijna 500.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Overbeek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Overbeek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Overbeek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Overbeek (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Seesink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Seesink, "Stamboom Seesink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/seesink-stamboom/I3570.php : benaderd 18 januari 2026), "Pank Overbeek (1939-2008)".