Stamboom Seesink » Wilhelmus Gerardus van Holsteijn (1920-1928)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Gerardus van Holsteijn 


Gezin van Wilhelmus Gerardus van Holsteijn


Notities over Wilhelmus Gerardus van Holsteijn

#Bron geboorte: Schipluiden GA nr.22 Genlias.##Bron overlijden: Schipluiden OA nr.31 Genlias.#

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Gerardus van Holsteijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Gerardus van Holsteijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Gerardus van Holsteijn


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 mei 1920 lag tussen 9,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • De temperatuur op 18 november 1928 lag tussen 5,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Holsteijn


    De publicatie Stamboom Seesink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Seesink, "Stamboom Seesink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/seesink-stamboom/I3314.php : benaderd 31 januari 2026), "Wilhelmus Gerardus van Holsteijn (1920-1928)".