Stamboom Seesink » Magdalena Hendrika "Magda" Seesink (1937-2017)

Persoonlijke gegevens Magdalena Hendrika "Magda" Seesink 


Gezin van Magdalena Hendrika "Magda" Seesink

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

#Bron trouwen: krantenbericht.#Bij hun huwelijk woonde hij in de Emmastraat 18 te Lisse, en zij op de Prinsesseweg 21a te Groningen. Zij gingen wonen in de Maghelhaenlaan 75 te Utrecht.[2001: ]Zij wonen te Utrecht.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1962 te De Meern, Utrecht, Utrecht, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Notities over Magdalena Hendrika "Magda" Seesink

#Bron: NOP stk 287.#Haar roepnaam is Magda.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magdalena Hendrika "Magda" Seesink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Magdalena Hendrika "Magda" Seesink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Magdalena Hendrika Seesink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Website, www.online-familieberichten.nl
      Weekkrant De Brug 22-11-2017
      Overleden
      Magda Seesink
      80 jaar wed./wednr. van Wijnand Kaptein
      Crematie te Utrecht
      Crematorium Domstede

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juni 1937 lag tussen 14,1 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
      • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • De temperatuur op 26 januari 1962 lag tussen 2,8 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 18 februari » In België wordt monseigneur Leo Suenens kardinaal.
      • 22 mei » De telefooncentrale van Warffum wordt als laatste aangesloten op het Nederlandse geautomatiseerde net, waarmee Nederland na Zwitserland het tweede volledig automatisch bellende land werd.
      • 22 juni » Een Boeing 707 van Air France stort als gevolg van het slechte weer neer op Guadeloupe; 113 mensen komen om.
      • 5 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 11 oktober » Paus Johannes XXIII opent in Rome het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 24 oktober » Begin van de zeeblokkade bij Cuba door Amerikaanse marineschepen tijdens de Cubacrisis.
    • De temperatuur op 19 november 2017 lag tussen 4,4 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Tijdens het Haags Sportgala in het AFAS Circustheater worden voetballer Eljero Elia en zeilster Marit Bouwmeester uitgeroepen tot respectievelijk Haags sportman en -vrouw van het Jaar.
      • 26 april » Venezuela kondigt aan uit de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) te stappen, na een lidmaatschap van meer dan 65 jaar.
      • 8 mei » Voetballer Youri Tielemans van RSC Anderlecht wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
      • 2 augustus » Mircea Lucescu volgt Fatih Terim als bondscoach van het Turks voetbalelftal.
      • 11 september » Christoph Daum wordt ontslagen als bondscoach van het Roemeens voetbalelftal, nadat de Duitser de ploeg niet naar het WK voetbal 2018 heeft weten te leiden.
      • 30 september » Bij twee schietpartijen in Kaapstad vallen zeker elf doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Seesink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Seesink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Seesink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Seesink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Seesink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Seesink, "Stamboom Seesink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/seesink-stamboom/I2366.php : benaderd 4 maart 2026), "Magdalena Hendrika "Magda" Seesink (1937-2017)".