Schuman(n) Legacy » Maria Helena Hubertina Raetsen (1893-????)

Persoonlijke gegevens Maria Helena Hubertina Raetsen 

  • Zij is geboren op 26 februari 1893 in Weert, Limburg, Nederland.
  • (Geboorteakte van Maria Helena Hubertina Raetsen) op 26 februari 1893 in Weert, Limburg, Nederland: Geboorte.
    Detail resultaat: (Kind)

    Bron «tab»Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie «tab»Regionaal Historisch Centrum Limburg
    Algemeen «tab»Toegangnr: 12.125
    Inventarisnr: 31
    Gemeente: Weert
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 40
    Aangiftedatum: 27-02-1893
    Kind «tab»Maria Helena Hubertina Raetsen
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 26-02-1893
    Vader «tab»Peter Hubert Raetsen
    Moeder «tab»Noldimphna Verstappen
  • Een kind van Peter Hubert Raetsen en Noldimpha Verstappen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 mei 2010.

Gezin van Maria Helena Hubertina Raetsen

Zij is getrouwd met Petrus Franken.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1912 te Weert, Limburg, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Helena Hubertina Raetsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Helena Hubertina Raetsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Helena Hubertina Raetsen

Maria Helena Hubertina Raetsen
1893-????

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 februari 1893 lag rond de 0,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
      • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    • De temperatuur op 25 juni 1912 lag tussen 9,3 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 5,8 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Raetsen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Raetsen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Raetsen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Raetsen (onder)zoekt.

    De publicatie Schuman(n) Legacy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin Schuman, "Schuman(n) Legacy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schuman-legacy/I914.php : benaderd 30 januari 2026), "Maria Helena Hubertina Raetsen (1893-????)".