Schuman(n) Legacy » Maria Margaretha Saes (± 1917-1917)

Persoonlijke gegevens Maria Margaretha Saes 

  • Zij is geboren rond maart 1917 in Weert, Limburg, Nederland.
  • (Story) op 9 mei 1917 in Weert, Limburg, Nederland: BS Overlijdensregister.
    Mathijs Hubert Saes
    mentioned in the record of Maria Margaretha Saes
    Name«tab»Mathijs Hubert Saes
    gender«tab»Unknown
    Daughter«tab»Maria Margaretha Saes
    Other information in the record of Maria Margaretha Saes
    from Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
    Name«tab»Maria Margaretha Saes
    Event Type«tab»Death
    Event Date«tab»09 May 1917
    Event Place«tab»Weert, Limburg, Nederland
    Event Place«tab»Weert
    Gender«tab»Female
    Birthplace«tab»Weert
    Father's Name«tab»Mathijs Hubert Saes
    Mother's Name«tab»Maria Aldegonda Stienen
    Note«tab»2 maanden oud / dochter
  • Zij is overleden op 9 mei 1917 in Weert, Limburg, Nederland.
  • Een kind van Mathijs Hubert Saes en Maria Aldegonda Stienen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 december 2018.

Gezin van Maria Margaretha Saes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Margaretha Saes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Margaretha Saes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Margaretha Saes

Andreas Saes
1841-1919

Maria Margaretha Saes
± 1917-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 mei 1917 lag tussen 4,9 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Saes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Saes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Saes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Saes (onder)zoekt.

    De publicatie Schuman(n) Legacy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin Schuman, "Schuman(n) Legacy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schuman-legacy/I1827.php : benaderd 20 januari 2026), "Maria Margaretha Saes (± 1917-1917)".