Schuman(n) Legacy » NN Saes (1915-1915)

Persoonlijke gegevens NN Saes

  • Hij/zij is geboren op 29 november 1915 in Weert, Limburg, Nederland.
  • (Story) op 29 november 1915 in Weert, Limburg, Nederland: BS Overlijdensregister.
    Saes
    Netherlands, Archival Indexes, Vital Records
    Name«tab»Saes
    Event Type«tab»Death
    Event Date«tab»29 Nov 1915
    Event Place«tab»Weert, Limburg, Nederland
    Event Place«tab»Weert
    Birthplace«tab»Weert
    Father's Name«tab»Theodorus Franciscus Saes
    Mother's Name«tab»Maria Dorothea Vossen
    Note«tab»Levenloos geboren geslacht niet vermeld / kind
  • Hij/zij is overleden op 29 november 1915 in Weert, Limburg, Nederland.
  • Een kind van Theodorus Franciscus Saes en Maria Dorothea Vossen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 december 2018.

Gezin van NN Saes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot NN Saes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk NN Saes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van NN Saes

Andreas Saes
1841-1919

NN Saes
1915-1915


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 november 1915 lag tussen -5,8 °C en 4,3 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Saes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Saes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Saes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Saes (onder)zoekt.

    De publicatie Schuman(n) Legacy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin Schuman, "Schuman(n) Legacy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schuman-legacy/I1769.php : benaderd 27 februari 2026), "NN Saes (1915-1915)".