Stamboom Schuilenburg-Plender-van der Mei-Lampe » Cornelia Buvelot (1912-2009)

Persoonlijke gegevens Cornelia Buvelot 


Gezin van Cornelia Buvelot

Zij is getrouwd met Theodorus Hendrikus Antonius Wientjes.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1936 te Arnhem, zij was toen 24 jaar oud.

Kind(eren):

Wilhelmus Frederikus Wientjes 1937-2009

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Buvelot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Buvelot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Buvelot

Louis Buvelot
1844-1878
Louis Buvelot
1875-1947

Cornelia Buvelot
1912-2009

1936

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1912 lag tussen -1,4 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 2 september 1936 lag tussen 8,8 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
      • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
      • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
      • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
    • De temperatuur op 7 april 2009 lag tussen 7,4 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » Start van JOE fm, een commercieel radiostation van Medialaan.
      • 12 juni » Oprichting van de Australische voetbalclub Melbourne City FC.
      • 3 juli » Opening van de 185 miljoen dollar kostende Astana Arena, een voetbalstadion in de Kazachse stad Nur-Sultan (toen Astana).
      • 22 juli » In Cardiff, Wales wordt het Cardiff City Stadium officieel in gebruik genomen.
      • 28 oktober » Opening van het Estadio Libertadores de América, een multifunctioneel sportstadion in Avellaneda, Argentinië.
      • 21 november » Het Junior Eurovisiesongfestival wordt gewonnen door Nederland (Ralf Mackenbach). België (Laura Omloop) wordt vierde.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2007 » Barry Nelson (89), Amerikaans filmacteur
    • 2007 » Brian Miller (70), Engels voetballer
    • 2007 » Johnny Hart (76), Amerikaans striptekenaar
    • 2007 » Marià Gonzalvo (85), Spaans voetballer
    • 2008 » Hajé Schartman (71), Nederlands winkelier en politicus
    • 2009 » Jack Wrangler (62), Amerikaans pornoacteur, theaterproducent en -regisseur

    Over de familienaam Buvelot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buvelot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buvelot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buvelot (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Schuilenburg, "Stamboom Schuilenburg-Plender-van der Mei-Lampe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schuilenburg-stamboom/I528.php : benaderd 23 januari 2026), "Cornelia Buvelot (1912-2009)".