Stamboom Schouten » Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar (1896-1969)

Persoonlijke gegevens Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar

Hij is getrouwd met Cornelia (Tante Cor) van Dam.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Van Gelderen / Van de Klashorst Web Site, P**, via https://www.myheritage.nl/profile-462812...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Van Gelderen / Van de Klashorst Web Site

      Familiestamboom: 462812131-2
    2. Nederland, notariële akten, 1600-1935
      Hendricus Nicolaas Jacobus ten Rouwelaar<br>Geslacht: Man<br>Notariële akte: 3 jul 1906<br>Bron:
      Collectie: Archiefnaam: Notaris A.P.H. de Lange, Bron: Repertorium, Deel: 1531A, Periode: 1905-1908
      Boek: Repertorium Periode:
      Instelling: Regionaal Archief Alkmaar
      Archief: 10.3.003
      Register #: 1531A
      Document #: 449
      Bronplaats: Alkmaar, North Holland, Netherlands
      Brondatum: 3 jul 1906
      Datum boekdeel: 3 jul 1906
      Notities: Provenance: A2Acollection oai-pmh_20190605_00003688.xml van RAA<br><a id='household'></a>Andere mensen vermeld<br>Naam; Voorgestelde alternatieven<br><a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10754/nederland-notariele-akten-1600-1935?s=187954892&itemId=1576439-&groupId=d1f4660c623bfd16a7fc386ccfa0da88&action=showRecord&recordTitle=Jacques+Francois+Moens">Jacques Francois Moens</a>;
      Notariële werkzaamheden in Nederland begonnen in de 16e eeuw. In die tijd werden geen notariële akten bewaard in de provincies Drenthe, Friesland, Gelderland, Groningen, Limburg en Overijssel. Echter, Nederland werd in 1811 geannexeerd door het Franse Rijk, wat zorgde voor een standaardisatie van de notariële wet en in deze provincies notarissen werden benoemd.Informatie in deze akten omvatten de namen van de aanvrager, hun woonplaats, beroep en de datum en type van de notariële akte. Bekijk de archieven lijst hieronder voor het lokale bereik. Het merendeel van de akten dateert van 1600 tot 1935, hoewel de lengte van de getoonde jaren per locatie kan verschillen.Akten in deze verzameling komen van de volgende archieven:Drenthe
      • Drents Archief (Drenthe Archive)
      Friesland
      • Tresoar (AlleFriezen)
      Gelderland
      • Heritage Achterhoek and Liemers (Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers)
      • Regional Archives Nijmegen (Regionaal Archief Nijmegen)
      • Regional Archives Rivierenland (Regionaal Archief Rivierenland)
      • Regional Archive of Zutphen (Regionaal archief Zutphen)
      Limburg
      • Municipal Archive Venray (Gemeente Venray, gemeentearchief)
      • Municipal Archives Roermond (Municipal Archives Roermond)
      • Rijckheyt, center for regional history (Rijckheyt, centrum voor regionale geschiedenis)
      • Municipal Archives Roermond (Gemeentearchief Roermond)
      North Brabant
      • City Archive Breda (Stadsarchief Breda)
      • Regional Archive Langstraat Heusden Altena (Streekarchief Langstraat Heusden Altena)
      • Regional Archive Tilburg (Regionaal Archief Tilburg)
      • Regional Historic Centre Eindhoven (Regionaal Historisch Centrum Eindhoven)
      • West-Brabant Archive (West Brabants Archief)
      North Holland
      • Amsterdam City Archives (Stadsarchief Amsterdam)
      • North Holland Archives (Noord-Hollands Archief)
      • Regional Archive Alkmaar (Regionaal Archief Alkmaar)
      • Waterlands Archive (Waterlands Archief)
      • West Frisian Archive (Westfries Archief)
      South Holland
      • City Archives Rotterdam (Stadsarchief Rotterdam)
      • Heritage Leiden and Environs (Erfgoed Leiden en Omstreken)
      • Municipal Archive The Hague (Haags Gemeentearchief
      • Regional Archives Dordrecht (Regionaal Archief Dordrecht)
      Utrecht
      • Regional History Center Vecht and Venen (Regionaal Historisch)
      • RHC Rijnstreek and Lopikerwaard (RHC Rijnstreek en Lopikerwaard)
      • The Utrecht Archives (Het Utrechts Archief
      Zeeland
      • Zeeland Archives (Zeeuws Archief)
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 februari 1896 lag rond de 3,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • De temperatuur op 20 september 1969 lag tussen 2,2 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Eerste vlucht van de Boeing 747-100.
      • 12 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot president van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie als opvolger van wijlen kardinaal Augustin Bea.
      • 20 juli » Landing van Apollo 11 op de maan.
      • 9 augustus » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Haunted Mansion geopend.
      • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
      • 15 november » In Washington protesteren 250.000 mensen tegen de Vietnamoorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ten Rouwelaar


    De publicatie Stamboom Schouten is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Schouten, "Stamboom Schouten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schouten-stamboom/I508722.php : benaderd 19 februari 2026), "Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar (1896-1969)".