Stamboom RDA Scholten » Robert James Roodzant (1927-2007)

Persoonlijke gegevens Robert James Roodzant 

  • Hij is geboren op 12 augustus 1927 in Everett U.S.A.
  • Hij is overleden op 15 februari 2007 in Arlington U.S.A, hij was toen 79 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 april 2022.

Gezin van Robert James Roodzant

Hij is getrouwd met Lilian Dorothy Kroeze.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1949, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robert James Roodzant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1927 lag tussen 11,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 15 februari 2007 lag tussen 2,3 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Slovenië voert de euro in als wettelijk betaalmiddel.
    • 12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
    • 30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
    • 1 juli » In Attractiepark Toverland wordt de houten achtbaan Troy geopend.
    • 22 oktober » De Elleboogkerk in Amersfoort, met daarin het Armando Museum, wordt door brand verwoest.
    • 31 oktober » Bij het eiland Pagan, onderdeel van de Marianen, is er een aardbeving.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1926 » Hortense Clews, Belgisch verzetsstrijdster in de Tweede Wereldoorlog († 2006)
  • 1926 » John Derek, Amerikaans acteur, filmregisseur en fotograaf († 1998)
  • 1926 » Paul Suter, Zwitsers beeldhouwer († 2009)
  • 1927 » Porter Wagoner, Amerikaans countryzanger († 2007)
  • 1928 » Fatima Meer, Zuid-Afrikaans schrijfster, scenarioschrijfster en anti-apartheidactiviste († 2010)
  • 1928 » Marita van der Poest Clement, Nederlands schilder, etser en beeldhouwer

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Sun Yun-Suan (92), voormalig premier van de Volksrepubliek China
  • 2007 » Ray Evans (92), Amerikaans songwriter
  • 2007 » Robert Adler (93), Oostenrijks-Amerikaans natuurkundige en uitvinder
  • 2008 » Jan Hooglandt (82), Nederlands topman
  • 2008 » Steve Fossett (64), Amerikaans zakenman en avonturier, doodverklaard na vermissing sinds 3 september 2007
  • 2009 » Joe Cuba (77), Amerikaans muzikant, vader van de boogaloo

Over de familienaam Roodzant

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roodzant.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roodzant.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roodzant (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom RDA Scholten is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rudy Scholten, "Stamboom RDA Scholten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scholten-stamboom/I435.php : benaderd 28 januari 2026), "Robert James Roodzant (1927-2007)".