De temperatuur op 21 september 1948 lag tussen 5,0 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
1 januari » In Italië treedt de democratische republikeinse grondwet in werking.
1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
14 mei » Oprichting van Roemeense voetbalclub Dinamo Boekarest.
25 mei » Andrew Moyer verkrijgt octrooi op zijn methode voor de massaproductie van penicilline.
16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
Trouwdag 14 april 1973
De temperatuur op 14 april 1973 lag tussen -2,8 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
27 april » Bij Callantsoog wordt het eerste naaktstrand voor Nederland gelegaliseerd.
2 mei » Aanvaller Johnny Rep maakt in Amsterdam zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 3-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Spanje. Hij neemt in de dertiende minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening.
7 juni » Bondskanselier Willy Brandt bezoekt als eerste Duitse regeringsleider Israël.
20 juli » De Spaanse wielrenner Luis Ocaña wint de Ronde van Frankrijk.
Dag van overlijden 30 oktober 2010
De temperatuur op 30 oktober 2010 lag tussen 6,9 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
10 februari » President Hugo Chávez van Venezuela sluit contracten voor de ontginning van olievelden met het Amerikaanse bedrijf Chevron en met de Spaanse onderneming Repsol. De overeenkomsten leveren de schatkist van Venezuela tientallen miljoenen dollars op.
7 mei » Chili wordt lid van de OESO.
24 juni » Op Wimbledon komt na drie dagen een eind aan de langste tenniswedstrijd in de geschiedenis. De Amerikaan John Isner verslaat de Fransman Nicolas Mahut in vijf sets: 6–4, 3–6, 6–7 (7), 7–6 (3) en 70–68.
11 augustus » In de Sloveense hoofdstad Ljubljana wordt het Stožicestadion geopend.
8 november » De Belg David Van Reybrouck sleept met Congo. Een geschiedenis de AKO Literatuurprijs in de wacht.
12 december » De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt bekend dat op kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs vele kinderen het slachtoffer zijn geworden van seksueel misbruik.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Willem Schippers, "Schippers herkomst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schippers-herkomst/I535.php : benaderd 26 januari 2026), "Robert "Rob" Nieuwenburg (1948-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.