Scherek Arbol » Max Hoffmann (1895-????)

Persoonlijke gegevens Max Hoffmann 

  • Hij is geboren op 7 mei 1895 in Berlin, Brandenburg, Germany.
  • Woonachtig op 17 mei 1939: HoechsteStr28, Horse-Wessel-Stadt, Berlin, Brandenburg, Germany.

Gezin van Max Hoffmann

Hij had een relatie met Rosa Therese Elkan.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Max Hoffmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1895 lag rond de 16,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoffmann

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoffmann.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoffmann.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoffmann (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I106093.php : benaderd 17 maart 2026), "Max Hoffmann (1895-????)".