Scherek Arbol » Arthur Levy (1889-1957)

Persoonlijke gegevens Arthur Levy 


Gezin van Arthur Levy

Hij is getrouwd met Thekla Conitzer.

Zij zijn getrouwd oktober 1916 te Hamburg, Neidersachsen, Germany, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arthur Levy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arthur Levy

Arthur Levy
1889-1957

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 augustus 1889 lag rond de 17,8 °C. De winddruk was 28 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
  • De temperatuur op 19 december 1957 lag tussen 2,1 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
    • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
    • 16 september » Richard Feynman en Murray Gell-Mann presenteren de theorie van de zwakke kernkracht.
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
    • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Levy

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Levy.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Levy.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Levy (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I088142.php : benaderd 7 februari 2026), "Arthur Levy (1889-1957)".