Scherek Arbol » Jacob Saul Israel Kaphan (1862-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Saul Israel Kaphan 


Gezin van Jacob Saul Israel Kaphan

(1) Hij heeft/had een relatie met Jette Ida Moses.


Kind(eren):

  1. Martha Kaphan  1891-> 1942 
  2. Heinrich Kaphan  1893-????
  3. Frieda Kaphan  1895-????
  4. Martin Kaphan  1898-????
  5. Clara Kaphan  ± 1900-
  6. Betti Kaphan  ± 1900-
  7. Alfred Kaphan  ± 1900-
  8. Johanna Kaphan  ± 1900-


(2) Hij is getrouwd met Bertha Manassa.

Zij zijn getrouwd oktober 1885 te Schroda, Wlkp., Poland, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Alfred Kaphan  1886-1965 
  2. Edwin Kaphan  1887-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Saul Israel Kaphan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Saul Israel Kaphan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Saul Israel Kaphan

Gutkind Jacob Kaphan
± 1785-< 1885
Friede Moses
± 1790-< 1885
Minna Saenger
± 1828-????

Jacob Saul Israel Kaphan
1862-????

(1) 

Jette Ida Moses
± 1865-????

Martha Kaphan
1891-> 1942
Frieda Kaphan
1895-????
Martin Kaphan
1898-????
Clara Kaphan
± 1900-
Betti Kaphan
± 1900-
Alfred Kaphan
± 1900-????
Johanna Kaphan
± 1900-????
(2) 1885
Alfred Kaphan
1886-1965
Edwin Kaphan
1887-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1862 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
    • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kaphan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kaphan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kaphan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kaphan (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I067100.php : benaderd 28 januari 2026), "Jacob Saul Israel Kaphan (1862-????)".