Scherek Arbol » Louis Leyser Wilhelm (1866-1941)

Persoonlijke gegevens Louis Leyser Wilhelm 


Gezin van Louis Leyser Wilhelm

Hij had een relatie met Margarete Bry.


Kind(eren):

  1. Anni Felicitas Wilhelm  1904-1971 
  2. Margot Wilhelm  1906-1993
  3. Heinz Wilhelm  1912-1968

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louis Leyser Wilhelm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louis Leyser Wilhelm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louis Leyser Wilhelm

Hanna Brass
1808-????
Bertha Nathan
1835-1908

Louis Leyser Wilhelm
1866-1941


Margarete Bry
1882-1942

Heinz Wilhelm
1912-1968

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1866 lag rond de 15,7 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 21 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
  • De temperatuur op 23 maart 1941 lag tussen -1,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
    • 7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
    • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
    • 13 juni » De Vichy-regering gebiedt alle (niet-Franse) joodse burgers in het niet-bezette deel van Frankrijk te interneren. De anti-joodse maatregel zou een eigen initiatief zijn van de Vichy-regering.
    • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wilhelm

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wilhelm.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wilhelm.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wilhelm (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I044657.php : benaderd 18 januari 2026), "Louis Leyser Wilhelm (1866-1941)".