Scherek Arbol » Theresa Asher (1866-1927)

Persoonlijke gegevens Theresa Asher 

  • Zij is geboren september 1866 in Poznan, Wlkp., Poland.
  • Geëmigreerd in het jaar 1879.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1910: San Francisco Assembly District 38, San Francisco, California, Verenigde Staten.
    • in het jaar 1920: San Francisco Assembly District 26, San Francisco, California, Verenigde Staten.
  • Zij is overleden op 8 augustus 1927 in San Francisco, California, USA, zij was toen 60 jaar oud.

Gezin van Theresa Asher

Zij is getrouwd met Herman Asher.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1888, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Daniel Asher  ± 1885-< 1910 
  2. Anna Asher  1889-1957
  3. William Asher  1891-1950
  4. Harrison J Asher  1893-????
  5. Sidney Asher  1902-1914


Notities over Theresa Asher

1910 6 kids, 5 alive

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresa Asher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theresa Asher

Theresa Asher
1866-1927

1888

Herman Asher
1868-1921

Daniel Asher
± 1885-< 1910
Anna Asher
1889-1957
William Asher
1891-1950
Sidney Asher
1902-1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1927 lag tussen 14,7 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Asher

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Asher.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Asher.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Asher (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I044104.php : benaderd 15 maart 2026), "Theresa Asher (1866-1927)".