Scherek Arbol » Eisig Hausen (± 1795-1873)

Persoonlijke gegevens Eisig Hausen 


Gezin van Eisig Hausen

Hij heeft/had een relatie met Leie Berliner.


Kind(eren):

  1. Helene Hausen  ± 1820-1887 
  2. Heinrich Hausen  ± 1820-????
  3. Benj Hausen  ± 1820-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eisig Hausen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eisig Hausen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eisig Hausen

Zorel Hausen
± 1770-1832

Eisig Hausen
± 1795-1873


Leie Berliner
± 1800-1861

Helene Hausen
± 1820-1887
Heinrich Hausen
± 1820-????
Benj Hausen
± 1820-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Naturalized Jews of the Grand Duchy of Poznan, Wlkp., Poland in1834 and 1835, Edward David Luft

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1873 lag rond de -1,1 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hausen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hausen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hausen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hausen (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I036855.php : benaderd 23 januari 2026), "Eisig Hausen (± 1795-1873)".