Scherek Arbol » Marie Meister (1840-1940)

Persoonlijke gegevens Marie Meister 


Gezin van Marie Meister

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Meister?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Meister

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Meister

Schlamme Meister
± 1765-????
Reitze Wolf
± 1775-????
Berel Smalowicz
± 1795-????

Marie Meister
1840-1940


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1940 lag tussen 9,0 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
    • 24 juli » De Nederlandsche Unie, geleid door J. de Quay, L. Einthoven en J. Linthorst Homan, presenteert zich. Men zoekt samenwerking met de Duitse bezetter.
    • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
    • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
    • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
    • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meister

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meister.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meister.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meister (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I032746.php : benaderd 27 januari 2026), "Marie Meister (1840-1940)".