Scherek Arbol » Amalie Malchen Spiro (1815-1889)

Persoonlijke gegevens Amalie Malchen Spiro 

Bron 1
  • Zij is geboren op 15 december 1815 in Inowroclaw, Wlkp., Poland.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (??-??-1942) lag boven de 90 jaar (127).

  • Alternatief: Zij is geboren op 15 december 1815.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1884: widow, WronkerStr 12, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1890: Widow, Retired, WronkerPl 3, Poznan, Wlkp., Poland.
  • Zij is overleden in het jaar 1889 in Poznan, Wlkp., Poland, zij was toen 73 jaar oud.Bron 2

    Fout Let op: Overleden (??-??-1889) voor huwelijk (??-??-1942).

  • Een kind van Joseph Sprio en Cirel Spiro

Gezin van Amalie Malchen Spiro

(1) Zij had een relatie met Michaelis Friedenthal.


(2) Zij is getrouwd met Michaelis Michaels Friedenthal.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1942.


Kind(eren):

  1. Hirsch Friedenthal  1846-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amalie Malchen Spiro?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Amalie Malchen Spiro

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Amalie Malchen Spiro

Joseph Sprio
± 1790-????
Cirel Spiro
± 1795-????

Amalie Malchen Spiro
1815-1889

(1) 
(2) 1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. szukajwarchiwach.pl
  2. Basia
    Others in document:
    Jocob Warschauer - Applicant

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1815 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1815: Bron: Wikipedia
    • 26 februari » Napoleon ontsnapt van het eiland Elba waar hij verbannen was.
    • 1 maart » Napoleon keert terug naar Frankrijk na zijn ballingschap op Elba.
    • 16 maart » Willem Frederik van Oranje-Nassau neemt de titel Koning der Nederlanden aan.
    • 18 juni » Slag bij Waterloo
    • 24 augustus » De eerste Nederlandse grondwet komt tot stand.
    • 15 oktober » Napoleon Bonaparte begint zijn verbanning op Sint-Helena in de Atlantische oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spiro

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spiro.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spiro.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spiro (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I027181.php : benaderd 24 januari 2026), "Amalie Malchen Spiro (1815-1889)".