Scherek Arbol » Samuel Levy (1864-1920)

Persoonlijke gegevens Samuel Levy 

  • Hij is geboren op 23 februari 1864 in Buttenhausen, Badden Wurttemberg, Germany.Bronnen 1, 2
  • Geïmmigreerd op 15 april 1879 vanuit "Lessing" Hamburg, New York City.Bron 1
  • Beroepen:
    • in het jaar 1910 in WoodWorking shop, San Francisco, California, Verenigde Staten.
    • in het jaar 1930 in contractor Picture Store. San Francisco, California, Verenigde Staten.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1909: 2160 Post St., San Francisco, California, Verenigde Staten.
    • in het jaar 1910: 2160 Post St., San Francisco, California, Verenigde Staten.
    • in het jaar 1930: 2160 Post St., San Francisco, California, Verenigde Staten.Bron 1
  • Hij is overleden mei 1920 in San Francisco, California, USA, hij was toen 56 jaar oud.
  • Alternatief: Hij is overleden op 3 september 1930 in Jefferson, Kentucky, Verenigde Staten, hij was toen 66 jaar oud.
  • Alternatief: Hij is overleden op 3 september 1930 in Jefferson, Kentucky, Verenigde Staten, hij was toen 66 jaar oud.
  • Een kind van Louis Samuel Levy en Rose Scherek

Gezin van Samuel Levy

Hij is getrouwd met Emelia Furth.

Zij zijn op 1 februari 1891 te San Francisco, California, USA in ondertrouw gegaan.Bron 3

Zij zijn getrouwd in het jaar 1892 te San Francisco, California, USA, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Alfred Furth Levy  1891-1960
  2. Leo Jonas Levy  1898-1960 


Notities over Samuel Levy

parents born Wordenburg, Germany

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Samuel Levy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Samuel Levy

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Samuel Levy

Isaac Scherek
1784-????
Rose Scherek
1840-1865

Samuel Levy
1864-1920

1892

Emelia Furth
1864-1959


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Passport Application
  2. (Niet openbaar)
  3. San Francisco, California, USA Chronicle Newspaper

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 februari 1864 lag rond de 3,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
  • De temperatuur op 3 september 1930 lag tussen 5,8 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Levy

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Levy.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Levy.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Levy (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I024862.php : benaderd 7 februari 2026), "Samuel Levy (1864-1920)".