Scherek Arbol » Sarah L Dellar (1859-1932)

Persoonlijke gegevens Sarah L Dellar 


Gezin van Sarah L Dellar

(1) Zij heeft/had een relatie met Hirsch Rubenstein.


Kind(eren):

  1. Ruth Rubenstein  ± 1875-????
  2. Peggy Rubenstein  ± 1875-????
  3. George M Rubenstein  1876-1947 
  4. Louis W Rubenstein  1877-1970 


(2) Zij is getrouwd met Isaac M Savransky.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1882, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ida Savransky  1882-1935 
  2. Joseph Savransky  1886-1969
  3. Edward Savransky  1889-1959
  4. Rose H Savransky  1891-???? 
  5. Ruth Ruby Savransky  1896-1971
  6. Samuel Savransky  1897-????


Notities over Sarah L Dellar

8 kids 8 alive 1910, Nikolayev is in Charson, Russia.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sarah L Dellar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sarah L Dellar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sarah L Dellar

Joseph Dellar
1800-1880
Susie Golomba
1847-1918

Sarah L Dellar
1859-1932

(1) 
Ruth Rubenstein
± 1875-????
Peggy Rubenstein
± 1875-????
(2) 1882
Ida Savransky
1882-1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1932 lag tussen 9,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dellar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dellar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dellar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dellar (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I021062.php : benaderd 26 januari 2026), "Sarah L Dellar (1859-1932)".