Schelvis Family Tree » Jan Zandbergen (1789-1789)

Persoonlijke gegevens Jan Zandbergen 

Bron 1

Gezin van Jan Zandbergen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Zandbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Zandbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Zandbergen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenealogieOnline stambomen index
      Jan Zandbergen<br>Geslacht: Man<br>Geboorte: 11 sep 1789 - Oegstgeest, Zuid-Holland, Netherlands<br>Overlijden: 1789 - Rijnsburg, Zuid-Holland, Netherlands&lt;br>Vader: Klaes Jansz Zandbergen<br>Moeder: Jannetje van Beveren<br>Notities: Jan, gedoopt (RK) op 11-09-1789 te Oegstgeest (ZH) (getuige(n): Klaas van Rhijn en Marijtje Sandbergen), begraven ??-11-1789 te Rijnsburg (ZH). Impost 17-11-1799 (4e klas).<br>Bron: Bekijk het originele document op GenealogieOnline website</a><br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1789 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
      • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
    • De temperatuur op 12 november 1789 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
      • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
      • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zandbergen


    De publicatie Schelvis Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Thomas S, "Schelvis Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/schelvis-family-tree/I500287.php : benaderd 9 mei 2025), "Jan Zandbergen (1789-1789)".