Stamboom Scheers » Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen) (1728-1761)

Persoonlijke gegevens Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen) 

Bron 1
  • Hij is geboren tussen 1700 en 1728.
    Augustinus van Zoen, wagenmaker te Zaamslag
  • Beroep: Wagenmaker in Zaamslag, Nederland.
  • (Kinderen) februari 1761: In het doodboek van Zaamslag staat hij als “Ouwe Stijn van Zoen” vermeld, laat na twee kinderen.
  • (PROP) in het jaar 1746: In 1746 wordt Augustijn van Soen vermeld als pachter van de “Kraaghoeve”, gelegen aan de Otheense Kreek ten zuiden van Terneuzen in de Zaamslagpolder..
  • (Anecdote) : Schilderij van Hubert de Meyer met "Kraaghoeve"..
  • Hij is overleden februari 1761.
  • Hij is begraven op 11 februari 1761 in Zaamslag, Nederland.
    Augustinus van Soen is op 11-2-1761 te Zaamslag begraven
  • Testament op 3 mei 1757 naar Axel, Nederland.
    Samen met zijn vrouw Janna Goossen werd een testament opgesteld op 3-5-1757 (Not.Arch. AXEL, NR. 850).
  • Een kind van Augustijn van Soen en Neeltie Herremans

Gezin van Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen)

Hermans
< 1663-????

Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen)
1728-1761


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van 't Veld Web Site, Steven van 't Veld, Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen), 1 december 2020
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: van 't Veld Web Site

      Familiestamboom: 261814401-3

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Zoen (van Soen)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Germaine Witkamp-Scheers, "Stamboom Scheers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scheers-stamboom/I502484.php : benaderd 3 januari 2026), "Augustinus “Ouwe Stijn van Zoen” van Zoen (van Soen) (1728-1761)".