Stamboom Roos » Johanna Maria (Johanna, Maria) van den THILLART (1904-)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria (Johanna, Maria) van den THILLART 


Gezin van Johanna Maria (Johanna, Maria) van den THILLART

Zij is getrouwd met Hendrikus Johannes Antonius MASTENBROEK.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1926 te Rotterdam, , zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria MASTENBROEK  1921-1987 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria (Johanna, Maria) van den THILLART?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria (Johanna, Maria) van den THILLART

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van den THILLART


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 oktober 1904 lag tussen 6,7 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 17 november 1926 lag tussen 7,3 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
      • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den THILLART


    De publicatie Stamboom Roos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeroen Roos, "Stamboom Roos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/roos_stamboom/I00088.php : benaderd 5 maart 2026), "Johanna Maria (Johanna, Maria) van den THILLART (1904-)".