Stamboom Romijn » Jacob van den Heuvel (-1918)

Persoonlijke gegevens Jacob van den Heuvel 

Bron 1

Gezin van Jacob van den Heuvel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van den Heuvel

Jacob van den Heuvel
-1918


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Maat Web Site, Marileen Maat, Jacob van den Heuvel, 10 oktober 2019
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Maat Web Site

    Familiestamboom: 441278371-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1918 lag tussen -0,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Heuvel


De publicatie Stamboom Romijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frederik Romijn, "Stamboom Romijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/romijn-stamboom/I500366.php : benaderd 14 januari 2026), "Jacob van den Heuvel (-1918)".