Stamboom Romijn » Lena Ambachtsheer (1926-2014)

Persoonlijke gegevens Lena Ambachtsheer 

Bron 1

Gezin van Lena Ambachtsheer

Zij is getrouwd met Cornelis aan de Wiel.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Ambachtsheer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena Ambachtsheer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Ambachtsheer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via https://www.myheritage.nl/research/colle..., 12 september 2016
      Lena AmbachtsheerGeboorte: 20 sep 1926Datum overlijden: 6 mrt 2014Begraafplaats: Hardinxveld-Giessendam, NetherlandsLeeftijd: 87Partner: Aan De WielBegraven metNaam; LeeftijdLena Ambachtsheer; 87Cornelis Aan De Wiel; 67

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 september 1926 lag tussen 13,9 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
      • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
      • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
      • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • De temperatuur op 6 maart 2014 lag tussen -0,7 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 1 januari » 2017 en 2019 - De Nederlandse darter Michael van Gerwen wint het wereldkampioenschap darten van de PDC door in de finale de Schot Peter Wright met 7-4 te verslaan. In 2017 en 2019 pakt hij ook op 1 januari de Wereldtitel in finales tegen respectievelijk Gary Anderson en Michael Smith.
      • 10 februari » Op de Olympische Winterspelen van Sotsji wint Michel Mulder, als eerste Nederlander in de geschiedenis, goud op de 500 meter schaatsen. Hij blijft landgenoot Jan Smeekens twaalf duizendste seconde voor. Mulders tweelingbroer Ronald wint het brons.
      • 15 februari » In Donetsk haalt de Fransman Renaud Lavillenie bij het indoor polsstokhoogspringen een hoogte van 6,16 meter en verbreekt daarmee het 21 jaar oude wereldrecord van Sergey Bubka.
      • 25 april » Judoka's Dex Elmont en Kim Polling behalen in Montpellier de Europese titel in hun gewichtsklasse.
      • 23 mei » Na acht seizoenen wordt in Nederland de laatste aflevering uitgezonden van het praatprogramma Pauw & Witteman.
      • 23 november » Lewis Hamilton wint op het Yas Marina Circuit het wereldkampioenschap Formule 1. Dit is tevens zijn tweede titel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1925 » Koning Rama VIII of Ananda Mahidol van Thailand († 1946)
    • 1926 » Frédéric Bastet, Nederlands archeoloog, kunsthistoricus, schrijver, essayist, dichter en biograaf († 2008)
    • 1927 » John Dankworth, Brits jazzcomponist, saxofonist en klarinettist († 2010)
    • 1929 » Anne Meara, Amerikaans actrice († 2015)
    • 1929 » Joe Temperley, Schots jazzmuzikant († 2016)
    • 1930 » Eddie Bo, Amerikaans jazzmuzikant († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ambachtsheer


    De publicatie Stamboom Romijn is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frederik Romijn, "Stamboom Romijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/romijn-stamboom/I500144.php : benaderd 4 maart 2026), "Lena Ambachtsheer (1926-2014)".