Roelfes Stamboom » Harmke de Vries (± 1915-)

Persoonlijke gegevens Harmke de Vries 

  • Zij is geboren (Datum berekend op basis van Huwelijksakte) rond 1915.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2023.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Harmke de Vries

Zij is getrouwd met Johan Herman Rolfers.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1943 te Vlagtwedde.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Harmen Rolfers  1946-2022 
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmke de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Harmke de Vries

Harmke de Vries
± 1915-

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk, Part: 1943, Period: 1943, Emmen, archive 166.010, inventory number 1943, February 19, 1943, Huwelijksregister Emmen 1943, record number 31 Er zijn gekoppelde afbeeldingen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1943 lag tussen -1,3 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 20 juni » De Duitsers voeren bij een razzia in Amsterdam 5500 joden weg naar Westerbork.
    • 28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
    • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.

Over de familienaam De Vries

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

De publicatie Roelfes Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Matthijs Roelfes, "Roelfes Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/roelfes-stamboom/I0078.php : benaderd 3 januari 2026), "Harmke de Vries (± 1915-)".