Riches to Rags Family Tree » Lucinda Cloud (1868-± 1904)

Persoonlijke gegevens Lucinda Cloud 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1868 in Jackson Co., Flevoland, Nederland.
  • Zij is overleden rond 1904 in Jackson, Florida, Verenigde Staten.

Gezin van Lucinda Cloud

Zij is getrouwd met Major Allen Sloan.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1888 te Henry Co, Alabama home of Samuel M. Sloan, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arthur S. Sloan  1892-1963
  2. Dollie Sloan  1893-1936
  3. Luther Salone  1897-1975
  4. Ephraim Sloan  1900-1976
  5. King Salone  1907-
  6. Zula Salone  1908-
  7. Coy Salone  1910-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucinda Cloud?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lucinda Cloud

Lucinda Cloud
1868-± 1904

1888
Dollie Sloan
1893-1936
Luther Salone
1897-1975
Ephraim Sloan
1900-1976

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=83357721&pid=12101
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 oktober 1888 lag rond de 8,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.

Over de familienaam Cloud

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cloud.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cloud.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cloud (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
June Mcmurphy, "Riches to Rags Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/riches-to-rags-family-tree/P12101.php : benaderd 12 mei 2025), "Lucinda Cloud (1868-± 1904)".