Purvis Farquhar » Neeltje Jans Kunst (1787-1878)

Persoonlijke gegevens Neeltje Jans Kunst 


Gezin van Neeltje Jans Kunst

Zij is getrouwd met Michiel Aarjensz Jacob Kooger.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jannetje Kooger  1831-1916
  2. Jacob Kooger  1829-1878 
  3. Stijntje Kooger  1823-1885 
  4. Trijntje Kooger  1821-1864 
  5. Antje Kooger  1819-1876
  6. Marretje Kooger  1817-1848
  7. Antje Kooger  1815-1817
  8. Jan Michielsz Kooger  1812-1893 
  9. Arie Kooger  1811-1861


Notities over Neeltje Jans Kunst

Op 1 april 1867 laten Neeltje, haar kinderen en schoonzonen bij notaris Willem Bok een akte over de publieke verkoop van twee huizen met erf opstellen. Om haar kinderen te laten delen in de verplichte
nalatenschap, kon dit met de opbrengst van deze veiling geregeld worden. De veiling werd gehouden in het logement "De Zeven Provinciën" in Oudeschild. De huizen brachten 331 en 109 gulden op. De fam
ilie had Jan Zoetelief gemachtigd om de verkoping af te handelen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Jans Kunst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Jans Kunst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Jans Kunst

Neeltje Jans Kunst
1787-1878


Jacob Kooger
1829-1878
Antje Kooger
1819-1876
Antje Kooger
1815-1817
Arie Kooger
1811-1861

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 augustus 1787 lag rond de 16,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1787: Bron: Wikipedia
      • 11 januari » William Herschel ontdekt de eerste twee manen van Uranus: Oberon en Titania.
      • 13 mei » Kapitein Arthur Phillip verlaat de haven van Portsmouth in Engeland met elf schepen vol veroordeelde criminelen om een strafkolonie in Australië te stichten.
      • 18 mei » Productie van het eerste gegraveerde glas, in Toulouse
      • 17 september » De eerste constitutie van de Verenigde Staten wordt ondertekend.
      • 7 december » Delaware ratificeert als eerste staat de grondwet van de Verenigde Staten.
      • 18 december » New Jersey accepteert de Amerikaanse grondwet.
    • De temperatuur op 12 juli 1878 lag rond de 18,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kunst

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kunst.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kunst.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kunst (onder)zoekt.

    De publicatie Purvis Farquhar is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dingeman Hendrikse, "Purvis Farquhar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/purvis-farquehar/R23368.php : benaderd 2 januari 2026), "Neeltje Jans Kunst (1787-1878)".