Purvis Farquhar » Jan Willemsz van Muijlwijck (1340-1423)

Persoonlijke gegevens Jan Willemsz van Muijlwijck 

Bron 1

Gezin van Jan Willemsz van Muijlwijck

Hij is getrouwd met Catharia Sasbout.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):



Notities over Jan Willemsz van Muijlwijck

Knape. Leefde in 1380. (bron: Balen: "Beschrijving der stad Dordrecht") vermeld als belender inDordrecht 1405 (Greidanus-Jager 1994).

Notes

Knape; droeg in 1380 de banier voor de stad Dordrecht in de tocht voor Utrecht en Deventer. Jij hertrouwde. (bron: Balen: "Beschrijving der stad Dordrecht") vermeld als belender in Dordrec
ht 1405 (Greidanus-Jager 1994).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willemsz van Muijlwijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Willemsz van Muijlwijck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willemsz van Muijlwijck


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. HG van der Stelt Web Site, Henk vd Stelt, Jan Willemsz van Muijlwijck, 28 november 2010
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stamboom op MyHeritage.com

      Familiesite: HG van der Stelt Web Site

      Stamboom: Stamboom032008

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Van Muijlwijck


    De publicatie Purvis Farquhar is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dingeman Hendrikse, "Purvis Farquhar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/purvis-farquehar/R18129.php : benaderd 2 januari 2026), "Jan Willemsz van Muijlwijck (1340-1423)".