Purvis Farquhar » Cornelia de Lelij (1882-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia de Lelij 

Bron 1

Gezin van Cornelia de Lelij

Zij is getrouwd met Jan Sloof.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1905 te Bergambacht, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia de Lelij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia de Lelij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia de Lelij

Cornelis Vlot
1816-1875
Jan de Lelij
1837-1921
Neeltje Vlot
1851-1928

Cornelia de Lelij
1882-????

1905

Jan Sloof
1880-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stamboom fam den Hertog Web Site, Louis Hertog den, Cornelia de Lelij, 9 november 2010
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stamboom op MyHeritage.com

      Familiesite: Stamboom fam den Hertog Web Site

      Stamboom: Stamboom fam den Hertog

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 januari 1905 lag tussen -2,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.

    Over de familienaam De Lelij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Lelij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Lelij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Lelij (onder)zoekt.

    De publicatie Purvis Farquhar is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dingeman Hendrikse, "Purvis Farquhar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/purvis-farquehar/R14281.php : benaderd 3 januari 2026), "Cornelia de Lelij (1882-????)".