Pop Oswald Tree » Clarice Brittain KYNASTON (1905-1988)

Persoonlijke gegevens Clarice Brittain KYNASTON 

Bron 1

Gezin van Clarice Brittain KYNASTON

(1) Zij is getrouwd met James T MARSHALL.

Zij zijn getrouwd juni 1952 te Birmingham, Warwickshire, England, zij was toen 47 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Harold G BRANDON.

Zij zijn getrouwd december 1931 te Birmingham South, Warwickshire, England, zij was toen 26 jaar oud.


(3) Zij is getrouwd met Robert C HARWOOD.

Zij zijn getrouwd september 1948 te Birmingham, Warwickshire, England, zij was toen 43 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clarice Brittain KYNASTON?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clarice Brittain KYNASTON

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clarice Brittain KYNASTON

Sarah TUDOR
1807-1843
John BRIGGS
± 1821-????
Eliza BRIGGS
± 1840-????

Clarice Brittain KYNASTON
1905-1988

(1) 1952
(2) 1931
(3) 1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. England & Wales, FreeBMD Birth Index, 1837-1915, FreeBMD / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1905 lag tussen 0.1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0.1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
  • De temperatuur op 14 mei 1988 lag tussen 12,5 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Zwemmer Michael Gross brengt in Parijs het Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 1.44,14.
    • 18 april » De VS valt Iraanse olieplatforms en schepen in de Perzische Golf aan als reactie op het uitzetten van mijn (explosief)en door Iran.
    • 21 juni » Het Nederlands elftal verslaat West-Duitsland in de halve finale van het EK voetbal in Hamburg met 2-1.
    • 5 augustus » Benoeming van de Litouwer Audrys Juozas Bačkis tot nuntius in Nederland.
    • 1 november » De Zuid-Afrikaanse regering legt het weekblad Weekly Mail een verschijningsverbod van een maand op.
    • 22 december » President Chadli Benjedid van Algerije wordt herkozen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Cor Kieboom, Nederlands voorzitter van Feyenoord († 1982)
  • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
  • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
  • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)
  • 1906 » Erik Rhodes, Amerikaans acteur († 1990)
  • 1906 » Walraven van Hall, Nederlands bankier, verzetsstrijder († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KYNASTON

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KYNASTON.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KYNASTON.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KYNASTON (onder)zoekt.

De publicatie Pop Oswald Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter John Oswald, "Pop Oswald Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pop-oswald-tree/P2141.php : benaderd 30 april 2025), "Clarice Brittain KYNASTON (1905-1988)".