Stamboom Poots » Elizabeth Kroonen (1910-)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Kroonen 


Gezin van Elizabeth Kroonen

Zij is getrouwd met Willem Boljé.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1935 te Dordrecht, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Kroonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth Kroonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Kroonen

Elizabeth Kroonen
1910-????

1935

Willem Boljé
1915-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 april 1910 lag tussen 6,7 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • De temperatuur op 6 maart 1935 lag tussen -0,2 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kroonen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroonen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroonen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroonen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Poots is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Willem Poots, "Stamboom Poots", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/poots-stamboom/I5161.php : benaderd 17 januari 2026), "Elizabeth Kroonen (1910-)".