Pierre De Saedeleer » Cornelius Raes (-1717)

Persoonlijke gegevens Cornelius Raes 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt op 9 juli 1675 in Denderhautem in de Sint-Amanduskerk.
    Getuige: Nicolaus Van Der Haeghen Maria Halterman
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 9 mei 1717 in Denderhautem.
  • Een kind van Petrus Raes en Petronella Beelens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 februari 2004.

Gezin van Cornelius Raes


Notities over Cornelius Raes

St 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Raes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Raes

Adrianus Raes
± 1590-1646
Joanna de Backer
± 1595-????
Petrus Raes
1632-????
Petronella Beelens
± 1630-1701

Cornelius Raes
-1717


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1675: Bron: Wikipedia
    • 4 mei » Koning Charles II geeft opdracht voor de bouw van het Koninklijk Observatorium van Greenwich.
    • 10 augustus » Eerstesteenlegging van het Koninklijk Observatorium van Greenwich door koning Charles II.
    • 29 september » Frederik van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Johan Ernst.
    • 29 oktober » Leibniz gebruikt voor het eerst het -teken voor integralen.
    • 2 november » De naam van de Colombiaanse stad Medellín wordt veranderd van Poblado de San Lorenzo in Villa de Nuestra Señora de la Candelaria de Medellín.
    • 11 november » De wiskundige Gottfried Wilhelm Leibniz demonstreert voor de eerste keer de integraalrekening.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Raes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Raes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Raes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Raes (onder)zoekt.

De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I7248.php : benaderd 22 februari 2026), "Cornelius Raes (-1717)".