Pierre De Saedeleer » Joanna Ruyssevelt (± 1625-????)

Persoonlijke gegevens Joanna Ruyssevelt 

  • Zij is geboren rond 1625 in Erembodegem.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juni 2010.

Gezin van Joanna Ruyssevelt

Zij is getrouwd met Joannes de Boom.

Zij zijn op 10 november 1649 te Erembodegem in ondertrouw gegaan.

getuigen Petrus Luppens / Erasmus Diericx

Kind(eren):

  1. Judocus de Boom  ± 1655-1733 


Notities over Joanna Ruyssevelt

huts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Ruyssevelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Ruyssevelt

Joanna Ruyssevelt
± 1625-????


Joannes de Boom
± 1620-????

Judocus de Boom
± 1655-1733

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ruyssevelt


De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I47730.php : benaderd 17 februari 2026), "Joanna Ruyssevelt (± 1625-????)".