Pierre De Saedeleer » Kamiel Souffreau (1897-????)

Persoonlijke gegevens Kamiel Souffreau 

  • Hij is geboren op 15 december 1897 in Oultre.
    Tijdstip: 08:00
    is verschenen Charles Louis Souffreau, oud 54 jaren, werkman, geboren en wonende te Oultre, wijk Leebeke, dewelke ons heeft verklaard dat, heden ten acht ure 's morgens, in deze gemeente geboren is een kind, van het mannelijk geslacht, van hem verklaarder en van zijne huisvrouw, Maria Theresia Van Der Niepen, oud 40 jaren, huishoudster, geboren en wonende te Oultre. Welk kind hij heeft vertoond, en waaraan hij heeft verklaard te geven, den voornaam van Kamiel. Deze verklaring en vertooning gedaan in bijzijn van, Pieter Beeckman, oud 38 jaren, gemeentesekretaris, en Frans Xaveer Depelsmaeker, oud 43 jaren, veldwachter, beide wonende te Oultre.
  • Hij werd gedoopt op 15 december 1897 in Oultre in de Sint-Amanduskerk.
    Getuige: Constantinus Limborgt Mathildis Van Der Niepen
  • Beroep: landbouwwerkman 1923.
  • Een kind van Charles Louis Souffreau en Theresia van der Niepen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 november 2010.

Gezin van Kamiel Souffreau

Hij is getrouwd met Louisa Maria Raes.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1923 te Oultre om twee uren namiddag, hij was toen 25 jaar oud.

Den bruidegom heeft overgelegd een getuigschrift van militie, waaruit blijkt dat hij aan zijne verplichtingen ten aanzien des nationale militie voldaan heeft. De moeder van de vrouw en de ouders van den man, verklaren uit hoofde van ongeleerdheid, niet te kunnen teekenen.
Getuigen: Charles De Meyer, oud 64 jaren, schrijnwerker,,

Notities over Kamiel Souffreau

St 11

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kamiel Souffreau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kamiel Souffreau

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kamiel Souffreau

Kamiel Souffreau
1897-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1897 lag rond de 7,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 2 februari 1923 lag tussen 9,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 3,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Souffreau


De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I47438.php : benaderd 9 februari 2026), "Kamiel Souffreau (1897-????)".