Pierre De Saedeleer » Emma de Bolle (1912-)

Persoonlijke gegevens Emma de Bolle 

  • Zij is geboren op 28 september 1912 in Meerbeke.
    Tijdstip: 11:00
    is verschenen De Bolle Gustaaf, broodverkoper, alhier wonende, wyk A Steenebrug 15, alhier geboren, oud 29 jaar elf maand, dewelke ons heeft verklaard dat, den acht en twintigsten september, om elf ure s'morgens, in deze gemeente geboren is een kind, van het vrouwelyk geslacht, van hem verklaarder en van zyne vrouw, Pauwels Catharina Maria, kantwerkster, alhier wonende en geboren te Pamel, oud 28 jaar elf maand. Welk kind hy heeft vertoond, en waaraan hy heeft verklaard te geven, den voornaam van Emma. Deze verklaring en vertooning gedaan in bijzijn van, Petrus De Cooman, secretaris, oud 56 jaar, en Jan Joseph Hemmeryckx, veldwachter, oud 33 jaar, beide alhier wonende.
  • Beroep: dienstmeid 1930 - fabriekwerkster.
  • Een kind van Gustaaf de Bolle en Catharina Maria Pauwels
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 maart 2015.

Gezin van Emma de Bolle

Zij is getrouwd met Albertus van der Perre.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1930 te Meerbeke, zij was toen 17 jaar oud.

de moeder van de bruid was reeds overleden te Meerbeke, de vader toestemmende bij akte, de vader van den bruidegom was reeds overleden, de moeder was aanwezig en toestemmende. Den bruidegom heeft tot heden voldaan aan zijne militieverplichting.
Getuigen: Buyl Francis, schrijnwerker, oud 48 jaar,,

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Emma de Bolle

smid 2
vertrekt op 10 september 1929 naar Brussel, Sollaartstraat 11, bij haar huwelijk wonende te Meerbeke, voorheen te Brussel, was getuige bij aangifte van het overlijden van haar vader.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma de Bolle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emma de Bolle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emma de Bolle


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 september 1912 lag tussen 2,9 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 7,9 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 25 juli 1930 lag tussen 11,7 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bolle

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bolle.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bolle.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bolle (onder)zoekt.

De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I42136.php : benaderd 19 februari 2026), "Emma de Bolle (1912-)".