Pierre De Saedeleer » Ludovica Defever (1871-1911)

Persoonlijke gegevens Ludovica Defever 

  • Zij is geboren op 18 maart 1871 in Zarren.
    Tijdstip: 15:00
    is verschenen Polidorus Defever, werkman, oud 36 jaren, geboren en woonende te Zarren, de welken ons heeft vertoond een kind, zijnde van het vrouwelijk geslagt, geboren om dry uren namiddag, van hem verklaarder in zijne woonst en van zijne huisvrouw, Philomena Beauprez, werkster, oud 26 jaren, geboren te Clercken en woonende te Zarren. De voormelde vertooning en verklaring gedaan zijnde in de bijwezigheid van, Celestinus Gryspeerdt, schryver, oud 29 jaren, en Augustus Priem, heelmeester, oud 62 jaren, beide woonende te Zarren, den komparant heeft verklaard niet te konnen schryven.
  • Beroep: werkster.
  • Zij is overleden op 26 december 1911 in Zarren, zij was toen 40 jaar oud.
    Tijdstip: 09:00
    verschenen Verlez Sidonie, oud 43 jaren, beroep werkster, buurvrouw van de overledene, en Beauprez Philomene, oud 66 jaren, beroep leurder, wonende te Zarren, moeder van de overledene, dewelke ons verklaard hebben dat om negen uren voormiddag, alhier ten huize der tweede verklaardster is overleden, Defever Ludovica, oud 40 jaar, beroep werkster, geboren te Zarren en alhier wonende, dochter van wylen Polydorus en van zyne huisvrouw, de tweede verklaarster, echtgenoote van Descheermaeker Eduard, oud 58 jaar, beroep werkman, wonende te Zarren, de verklaarsters kunnen niet teekenen.
  • Een kind van Polydorus Defever en Philomena Beauprez
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2009.

Gezin van Ludovica Defever

Zij is getrouwd met Eduard Descheemaeker.

3457/58/59 - 3523/24/25/26

Zij zijn getrouwd op 17 april 1895 te Zarren te vijf ure namiddag, zij was toen 24 jaar oud.

De moeders van weerszyde onkundig zynde, de vaders van weerszyde reeds overleden, de vader van de bruid overleden te Zarren, op 5 mei 1887, en de vader van den bruidegom, te Oostnieuwkerke op 10 mei 1880.
Getuige: Carolus Swaemepoel, brouwer, oud 58 jaren Cyriel Hoorelbeke, slachter, oud 26 jaren / Ludovicus Bossaert, rentenier, oud 82 jaren / Petrus Willaert, oud 41 jaren, gemeente ontvanger te Zarren, allen geen maagschap van de gehuwden

Kind(eren):

  1. Leon Descheemaeker  1895-????


Notities over Ludovica Defever

def 1B P9-4130 +3539

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovica Defever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovica Defever

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovica Defever


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1871 lag rond de 6,0 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 17 april 1895 lag rond de 12,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 26 december 1911 lag tussen 2,1 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 18,4 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Defever

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Defever.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Defever.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Defever (onder)zoekt.

De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I40163.php : benaderd 2 maart 2026), "Ludovica Defever (1871-1911)".