Pierre De Saedeleer » Roger Francois Exter (1924-1997)

Persoonlijke gegevens Roger Francois Exter 

  • Hij is geboren op 12 augustus 1924 in Clercken.
    Tijdstip: 11:00
    aangegeven door Exter Joseph Henri, werkman, geboren te Douai, wonende en gehuisvest te dezer gemeente, oud 30 jaren, die ons vertoond heeft een kind, van het mansgeslacht, geboren in deze gemeente, van hem verklaarder in zijne woonst alhier, en van Millenaere Godelieve, huishoudster, oud 24 jaren, geboren te Zarren, wonende en gehuisvest te dezer gemeente, zijne wettige echtgenoote. Welke aangifte en vertooning gedaan zijn, in de tegenwoordigheid van, Prinzie Jules, oud 26 jaren, werkman van beroep, woonachtig te Clercken Houthulst, en van De Tockere Theodoor, oud 46 jaren, veldwachter van beoep, woonachtig te Clercken Houthulst.
  • Beroep: werkman (1948).
  • Hij is overleden op 27 december 1997 in Houthulst, hij was toen 73 jaar oud.
    Tijdstip: 15:00
    getuigen Geert Maria Joris Logghe, aangesteld door de familie van de overledene, geboren op 7 augustus 1961, wonende te Kortemark, en Marleen Maria Cornélia De Cuyper, geen bloed of aanverwant van de overledene, geboren op 28 augustus 1960, wonende te Houthulst, die ons verklaard hebben dat, in zijn woning "Residentie de oude hulst", Terreststraat 4C 16, alhier te Houthulst overleden is, Roger Francois Exter, geboren te Klerken, wonende te Houthulst, Terreststraat 4C 16, zoon van Joseph Henri, en van Godelieve Mittenaere, beiden overleden, echtgenoot van Suzanne Stephanie Verbeke, geboren te Vilvoorde, wonende te Houthulst.
  • Een kind van Joseph Henri Exter en Godelieve Mittenaere
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 augustus 2009.

Gezin van Roger Francois Exter

Hij is getrouwd met Susanne Stephanie Verbeke.

P8-4094/95/96

Zij zijn getrouwd op 16 april 1948 te Zarren te half zes ure namiddag, hij was toen 23 jaar oud.

Bij zijn huwelijk was Roger van zijn vereiste militie getuigschrift.
Getuige: Debruyne Willem, oud 57 jaren, werkman te Klerken Beeckaert Jules, oud 50 jaren, veldwachter, wonende te Zarren.

Notities over Roger Francois Exter

Exter 2
bij zijn huwelijk wonende te Zarren.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roger Francois Exter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roger Francois Exter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roger Francois Exter

Roger Francois Exter
1924-1997

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1924 lag tussen 11,1 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 16 april 1948 lag tussen 2,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Duitse sportclub 1. FC Köln na een fusie van Kölner BC 01 en SpVgg Sülz 07.
    • 4 september » Abdicatie van Wilhelmina en troonsaanvaarding van Juliana als Koningin der Nederlanden.
    • 24 september » De Honda Motor Company wordt opgericht.
    • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.
    • 1 december » Piet Roozenburg wordt wereldkampioen dammen.
    • 10 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties neemt de Verklaring van de Universele verklaring van de rechten van de mens aan.
  • De temperatuur op 27 december 1997 lag tussen 4,7 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Provinciale Staten van Friesland besluit dat de provincie officieel Fryslân heet.
    • 1 juni » Amsterdam wint de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door in de tweede wedstrijd van finale van de play-offs na strafballen te winnen van Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 1 juli » Hongkong wordt overgedragen door Verenigd Koninkrijk aan Volksrepubliek China.
    • 10 september » Bulgarije, Argentinië, Paraguay en Colombia kwalificieren zich voor het WK voetbal 1998 in Frankrijk.
    • 6 december » Een Russisch Antonov AN-124 vrachtvliegtuig stort neer op een appartementencomplex bij Irkoetsk in Siberië, waarbij 67 personen omkomen.
    • 17 december » Een gecharterde Jakovlev Jak-42 uit Oekraïne stort neer in de bergen bij Katerini (Griekenland), waarbij 70 personen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Exter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Exter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Exter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Exter (onder)zoekt.

De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I34233.php : benaderd 6 februari 2026), "Roger Francois Exter (1924-1997)".