Pierre De Saedeleer » Cyriel de Saedeleer (1927-2015)

Persoonlijke gegevens Cyriel de Saedeleer 

  • Hij is geboren op 21 september 1927 in Heldergem.
    Tijdstip: 22:00
  • Hij werd gedoopt op 22 september 1927 in Heldergem in de Sint-Amanduskerk.
    Getuige: Cyrillus Tas Amandine De Saedeleer
  • Beroep: fruitplukker 1954 - werkman - landbouwer.
  • Woonachtig:
    Geraardsbergsesteenweg 85, 9405, Nederhasselt.
  • Hij is overleden op 13 maart 2015 in Aalst, hij was toen 87 jaar oud.
  • Hij is begraven op 20 maart 2015 in Nederhasselt in de Sint-Amanduskerk om 10 uur.
    Bijzetting in de familiegraf op de begraafplaats van Nederhasselt
  • Een kind van Donatus Alfons de Saedeleer en Alice Tas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 maart 2015.

Gezin van Cyriel de Saedeleer

Hij is getrouwd met Madeleine Marie de Saedeleer.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1954 te Nederhasselt om negen uur en half voormiddag, hij was toen 26 jaar oud.

De vader van de bruid Cyriel De Saedeleer overleden, de bruidegem heeft overgelegd een getuigschrift van militie.
Getuige: Marcel De Saedeleer, autogeleider, oud 24 jaar, broeder van de bruidegom, wonende te Heldergem / Suzanne De Saedeleer, zonder beroep, oud 22 jaar, zuster van de bruid, wonende te Nederhasselt

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Cyriel de Saedeleer

Asp 4 + stam 13
vertrekt na zijn huwelijk naar Nederhasselt, Steenweg op Aalst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cyriel de Saedeleer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cyriel de Saedeleer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cyriel de Saedeleer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 september 1927 lag tussen 14,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 22 september 1927 lag tussen 11,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 17 juli 1954 lag tussen 12,5 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 28,4 mm neerslag gedurende 20,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
    • 25 februari » Gamal Abdel Nasser wordt premier van Egypte.
    • 11 april » In België worden verkiezingen gehouden voor een nieuwe samenstelling van Kamer en Senaat.
    • 5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
    • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
    • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
  • De temperatuur op 13 maart 2015 lag tussen 0,7 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (88%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Litouwen schakelt over naar de euro en wordt het negentiende lid van de eurozone.
    • 12 maart » In Costa Rica spuwt de vulkaan Turrialba as en rook uit. Het is de krachtigste uitbarsting sinds 1996.
    • 10 mei » De grootste Zuid-Afrikaanse oppositiepartij Democratische Alliantie (DA) kiest haar eerste zwarte leider: de 34-jarige Mmusi Maimane volgt Helen Zille op.
    • 13 mei » Generaal-majoor Godefroid Niyombare van het Burundese leger verklaart dat president Pierre Nkurunziza is afgezet, omdat hij een ongrondwettelijke derde termijn ambieerde.
    • 18 mei » De voormalige tennisprof Bob Hewitt (75) wordt in Pretoria veroordeeld tot een celstraf van zes jaar wegens verkrachting en seksueel misbruik.
    • 30 juli » Pascal Nyabenda wordt gekozen tot president van Burundi.
  • De temperatuur op 20 maart 2015 lag tussen 0,6 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Laatste aflevering van het zondagavondprogramma Carlo & Irene: Life4You.
    • 30 juli » Pascal Nyabenda wordt gekozen tot president van Burundi.
    • 16 augustus » In Indonesië wordt een passagiersvliegtuig vermist. Het is verdwenen in provincie Papoea. Het toestel, type ATR 42 Turboprop, heeft 54 personen aan boord.
    • 28 september » Een totale maansverduistering vindt plaats.
    • 2 oktober » De populaire Nederlandse versie van Man bijt hond zendt hun laatste aflevering uit. Het opvallende televisieprogramma was vanaf 1999 elk seizoen op de buis.
    • 31 oktober » Kogalymavia-vlucht 9268 stort neer in de Sinaï, alle 224 inzittenden komen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Saedeleer


De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I285.php : benaderd 9 februari 2026), "Cyriel de Saedeleer (1927-2015)".