Pierre De Saedeleer » Romanus Muylaert (1887-1956)

Persoonlijke gegevens Romanus Muylaert 

  • Hij is geboren op 24 april 1887 in Denderhautem.
    Tijdstip: 22:00
    aangegeven door Edmondus Muylaert, oud 32 jaren, wevers kammenmaker, woonende te Denderhautem, wijk Borreken, den welken ons heeft vertoond een kind, van het mannelijk geslacht, geboren in deze gemeente, van hem verklaerder en van zijne huisvrouw, Victorina Temmermans, oud 31 jaren, landbouwster, woonende in deze gemeente. De gemelde verklaring en vertooning gedaan, en terstond opgesteld in de tegenwoordigheid van, Casimirus Meert, oud 40 jaren, landbouwer, en Josephus De Winter, oud 42 jaren, wagenmaker, beide woonende te Denderhautem.
  • Hij werd gedoopt op 25 april 1887 in Denderhautem in de Sint-Amanduskerk.
    Getuige: Dominicus Temmerman Maria Francisca De Lange
  • Beroep: smid.
  • Hij is overleden op 16 december 1956 in Denderhoutem, hij was toen 69 jaar oud.
  • Hij is begraven op 20 december 1956 in Denderhoutem in de Sint-Amanduskerk om 10 uur.
  • Een kind van Edmond Muylaert en Victoria Temmerman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2009.

Gezin van Romanus Muylaert

Hij is getrouwd met Maria Emma de Sadeleer.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1919 te Denderhautem, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Romanus Muylaert

Stam 3 foto + doodsbrief c

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Romanus Muylaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Romanus Muylaert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Romanus Muylaert

Joannes Muylaert
± 1819-1866

Romanus Muylaert
1887-1956

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 april 1887 lag rond de 13,2 °C. De winddruk was 24 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 25 april 1887 lag rond de 11,2 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 5 juni 1919 lag tussen 10,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 2,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
    • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
  • De temperatuur op 16 december 1956 lag tussen 10,9 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Johnny Dusbaba, Nederlands voetballer
    • 29 maart » In Londen demonstreren wetenschappers uit de Sovjet-Unie de eerste elektronenmicroscoop.
    • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
    • 30 juli » President Eisenhower tekent een resolutie waarmee In God We Trust het motto van de Verenigde Staten wordt.
    • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.
    • 29 oktober » Na geheime besprekingen met Groot-Brittannië en Frankrijk valt Israël de Sinaï binnen.
  • De temperatuur op 20 december 1956 lag tussen 3,4 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Toine Manders, Nederlands Europarlementariër (VVD)
    • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
    • 25 september » De eerste trans-Atlantische telefoonkabel wordt in gebruik genomen.
    • 3 oktober » Bij wedstrijden in Boston verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly het wereldrecord kogelslingeren tot 66,71 meter.
    • 21 oktober » De overleden bisschop van Luxemburg Joseph Laurent Philippe wordt opgevolgd door zijn coadjutor Léon Lommel.
    • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Muylaert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Muylaert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Muylaert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Muylaert (onder)zoekt.

De publicatie Pierre De Saedeleer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jozef De Vuyst, "Pierre De Saedeleer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/pierre-de-saedeleer/I1377.php : benaderd 22 februari 2026), "Romanus Muylaert (1887-1956)".