Parenteel van Peter Wilbrink » Otto Gijsberts (1669-????)

Persoonlijke gegevens Otto Gijsberts 

  • Hij is geboren geraamd rond rond 1669.

Gezin van Otto Gijsberts

Hij had een relatie met Lutje van Ruurlo.


Kind(eren):

  1. Jantje Otten  1701-1775 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Otto Gijsberts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Otto Gijsberts

Otto Gijsberts
1669-????


Jantje Otten
1701-1775

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Gijsberts


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Peter Wilbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/peter-wilbrink/I54988.php : benaderd 9 januari 2026), "Otto Gijsberts (1669-????)".