Parenteel van Peter Wilbrink » Willem van Mourik (1874-????)

Persoonlijke gegevens Willem van Mourik 

  • Hij is geboren geraamd rond rond 1874.

Gezin van Willem van Mourik

Hij is getrouwd met Anna Wilbrink.

Zij zijn getrouwd op 24 september 1904 te Apeldoorn.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van Mourik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Mourik


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Peter Wilbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/peter-wilbrink/I52491.php : benaderd 8 januari 2026), "Willem van Mourik (1874-????)".