Patrick Balfour family tree » Ida Rebecca Latimer (1877-1960)

Persoonlijke gegevens Ida Rebecca Latimer 

Bronnen 1, 2
  • Zij is geboren op 23 september 1877 in of Belfast, Antrim, Irln.
  • Zij is overleden op 13 december 1960, zij was toen 83 jaar oud.
  • Zij is begraven in Clandeboye Cemetery, Bangor, Northern Ireland, United Kingdom.

Gezin van Ida Rebecca Latimer

Zij had een relatie met John Howard Montgomery.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida Rebecca Latimer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ida Rebecca Latimer

Ida Rebecca Latimer
1877-1960



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. FamilySearch Family Tree, via http://www.myheritage.com/research/colle...

    Ida Rebecca Montgomery (born Latimer)
    Gender: Female
    Birth: Sep 23 1877 - of Belfast, Antrim, Irln.
    Marriage: 1905 - Belfast, Antrim, Irln.
    Death: Dec 3 1960
    Burial: Bango Cem., Down, Irln.
    Parents: Jane Gordon Dill Latimer (born Long), James Latimer
    Husband: John Howard Montgomery
    Son: Terrence Howard Montgomery

    The FamilySearch Family Tree is published by MyHeritage under license from FamilySearch International, the largest genealogy organization in the world. FamilySearch is a nonprofit organization sponsored by The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church).
  2. BillionGraves, via https://www.myheritage.com/research/coll...
    Ida Rebecca Montgomery (born Latimer)
    Maiden name: Latimer
    Birth: Sep 23 1877
    Death: Dec 13 1960
    Burial: Clandeboye Cemetery, Bangor, Northern Ireland, United Kingdom
    Relatives: RelationNameBirthDeathJohn Howard Montgomery18781966Terence H L Montgomery19061962Irene Montgomery19071997
    http://www.billiongraves.com/" target="_blank">www.billiongraves.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1877 lag rond de 9,3 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 13 december 1960 lag tussen -0,4 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De eerste van de Greensboro sit-ins vindt plaats, waarbij de rassensegregatie in de Zuidelijke Verenigde Staten aan de kaak wordt gesteld.
    • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 14 juli » Jane Goodall komt aan in het Gombe Stream-Reservaat in het huidige Tanzania om haar beroemde studie van chimpansees in het wild aan te vangen.
    • 17 augustus » Gabon wordt onafhankelijk en Gabriël Léon M'ba wordt tot president verkozen.
    • 16 december » Een DC-8 van United Airlines en een Super-Constellation van TWA komen met elkaar in botsing boven New York waarbij 134 mensen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Latimer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Latimer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Latimer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Latimer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Patrick Balfouir, "Patrick Balfour family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/patrick-balfour-family-tree/I501568.php : benaderd 30 april 2025), "Ida Rebecca Latimer (1877-1960)".