Parenteel van Eimbert Veldkamp » Stijntje Fredriks (1895-1946)

Persoonlijke gegevens Stijntje Fredriks 

  • Zij is geboren op 9 januari 1895 in Wapenveld (Gem. Heerde).Bron 1
    Fredriks, Stijntje, 9.1.1895, 10, Wapenveld
    Gerrit
    Bosman, Willempje
  • Zij is overleden op 31 maart 1946 in Zwolle, zij was toen 51 jaar oud.Bron 2
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
    Algemeen Toegangnr: 123
    Inventarisnr: 17070
    Gemeente: Zwolle
    Soort akte: overlijdensakte
    Aktenummer: 250
    Aangiftedatum: 01-04-1946
    Overledene Stijntje Fredriks
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 31-03-1946
    Leeftijd: 51
    Overlijdensplaats: Zwolle
    Vader Gerrit Fredriks
    Moeder Willempje Bosman
    Partner Gerrit Kwakkel
    Relatie: weduwe
    Nadere informatie geboren te Heerde
  • Een kind van Gerrit Fredriks en Willempje Bosman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 oktober 2007.

Gezin van Stijntje Fredriks

Zij is getrouwd met Gerrit Kwakkel.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1915 te Heerde, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gelders Archief
Algemeen Toegangnr: 0207
Inventarisnr: 9081
Gemeente: Heerde
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 50
Datum: 18-12-1915
Bruidegom Gerrit Kwakkel
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Oldebroek
Bruid Stijntje Fredriks
Leeftijd: 20
Geboorteplaats: Heerde
Vader bruidegom Teunis Kwakkel
Moeder bruidegom Lamberta van Wilsum
Vader bruid Gerrit Fredriks
Moeder bruid Willempje Bosman
Nadere informatie beroep bg.: arbeider; beroep bruid: zonder beroep; beroep vader bg.: geen beroep vermeld; beroep moeder bg.: geen beroep vermeld; beroep vader bd.: arbeider; beroep moeder bd.: geen beroep vermeld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stijntje Fredriks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stijntje Fredriks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stijntje Fredriks

Stijntje Fredriks
1895-1946

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenr 10
    2. Aktenummer: 250
    3. Aktenummer: 50

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1895 lag rond de -0,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • De temperatuur op 18 december 1915 lag tussen 2,4 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • De temperatuur op 31 maart 1946 lag tussen 3,8 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
      • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
      • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
      • 15 oktober » Hermann Göring, de oprichter van de Luftwaffe, vergiftigt zichzelf in de nacht voor zijn geplande executie.
      • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
      • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fredriks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fredriks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fredriks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fredriks (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Heres, "Parenteel van Eimbert Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel_veldkamp/I1099412901.php : benaderd 15 januari 2026), "Stijntje Fredriks (1895-1946)".