Parenteel van Eimbert Veldkamp » Lammert Jan Regterschot (1874-????)

Persoonlijke gegevens Lammert Jan Regterschot 


Gezin van Lammert Jan Regterschot

Hij is getrouwd met Geertruida Vros.

Zij zijn getrouwd op 7 december 1901 te Olst, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Aktenummer: 28
Datum: 07-12-1901
Gemeente: Olst
Inventarisnr: 123.10005
Soort akte: Huwelijksakte
Toegangnr: 123
Bruidegom Lammert Jan Regterschot
Geboorteplaats: Olst
Bruid Geertruida Vros
Geboorteplaats: Hattem
Vader bruidegom Lammert Jan Regterschot
Moeder bruidegom Mechteldje Augustinus
Vader bruid Johannes Vros
Moeder bruid Hendrina van Hoorn
Nadere informatie bruidegom: 27 jaar.; bruid: 23 jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lammert Jan Regterschot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lammert Jan Regterschot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammert Jan Regterschot

Lammert Jan Regterschot
1874-????

1901

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer: 28

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 december 1901 lag tussen 1,1 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.

    Over de familienaam Regterschot


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Heres, "Parenteel van Eimbert Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel_veldkamp/I1099411587.php : benaderd 18 februari 2026), "Lammert Jan Regterschot (1874-????)".