Parenteel van Eimbert Veldkamp » Jannetje Töpfer (1873-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Töpfer 

  • Zij is geboren op 30 september 1873 in Epe.Bron 1
    Töpfer, Jannetje, 30 9 1873, aktenr: 195
    Töpfer, Jacob Willem, oud 39 jaar
    Broekhuis, Johanna, oud 30 jaar
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2008.

Gezin van Jannetje Töpfer

(1) Zij is getrouwd met Jan Horst.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1897 te Epe, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gelders Archief
Algemeen Toegangnr: 0207
Inventarisnr: 4998
Gemeente: Epe
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 33
Datum: 14-08-1897
Bruidegom Jan Horst
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Heerde
Bruid Jannetje Topfer
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Epe
Vader bruidegom Gerhardus Horst
Moeder bruidegom Berendina Langenberg
Vader bruid Jacob Willem Töpfer
Moeder bruid Johanna Broekhuis
Nadere informatie beroep bg.: daglooner; beroep bruid: zonder beroep; beroep vader bg.: daglooner; beroep moeder bg.: dagloonster; beroep vader bd.: geen beroep vermeld; beroep moeder bd.: zonder beroep; wettiging 1 kind

Kind(eren):

  1. Hendrika Johanna Horst  1897-1968 


(2) Zij is getrouwd met Hermannus Regterschot.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1910 te Heerde, zij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Janna Regterschot  1910-1910

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Töpfer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Töpfer

Jannetje Töpfer
1873-????

(1) 1897

Jan Horst
1867-1908

(2) 1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenr 195
  2. Aktenummer: 33

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1873 lag rond de 16,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
  • De temperatuur op 23 april 1910 lag tussen 1,4 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Töpfer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Töpfer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Töpfer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Töpfer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Parenteel van Eimbert Veldkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel_veldkamp/I1099405752.php : benaderd 6 februari 2026), "Jannetje Töpfer (1873-????)".