Parenteel Heeres » Hendrikje Stegeman (1928-2007)

Persoonlijke gegevens Hendrikje Stegeman 

  • Zij is geboren op 7 april 1928 in Epe.
  • Zij is overleden op 22 juli 2007 in Epe, zij was toen 79 jaar oud.
  • Zij is gecremeerd op 25 juli 2007 in Zwolle (Kranenburg).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2008.

Gezin van Hendrikje Stegeman

Zij is getrouwd met Arend Jan Bijsterbosch.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1949, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Bijsterbosch  1953-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje Stegeman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje Stegeman

Hendrikje Stegeman
1928-2007

1949

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1928 lag tussen 0,7 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
  • De temperatuur op 22 januari 1949 lag tussen -1,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
    • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
    • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
  • De temperatuur op 22 juli 2007 lag tussen 10,2 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 11,2 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
    • 15 juli » In België beëindigt CD&V-bemiddelaar Jean-Luc Dehaene zijn opdracht. Koning Albert II benoemt de CD&V-er Yves Leterme tot formateur.
    • 2 september » Justin Wilson wint op TT-Circuit Assen de eerste Dutch Champ Car Grand Prix, tweede wordt de Belg Jan Heylen en derde wordt de Braziliaan Bruno Junqueira.
    • 9 september » Sprintatleet Asafa Powell scherpt in Rieti zijn eigen wereldrecord (9,77) op de 100 meter aan tot 9,74.
    • 9 november » Schaatser Jeremy Wotherspoon verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Kang-seok Lee op de 500 meter (34,25 seconden) met een tijd van 34,03 seconden.
    • 11 november » Lazio-fan Gabriele Sandri sterft door politieschot. Hij werd hiermee de 14e Italiaanse voetbaldode.
  • De temperatuur op 25 juli 2007 lag tussen 11,9 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Michel Platini wordt op het UEFA-congres in Düsseldorf gekozen als nieuwe UEFA-voorzitter.
    • 5 maart » Tijdens de bouw van de achtbaan Troy in Attractiepark Toverland stort een deel van de bouwconstructie in.
    • 25 maart » In Berlijn wordt de Verklaring van Berlijn ondertekend door de voorzitters van de Europese Raad (Angela Merkel), de Europese Commissie (José Manuel Barroso) en het Europees Parlement (Hans-Gert Pöttering).
    • 8 mei » Het eerste nummer van het gratis dagblad DAG verschijnt.
    • 30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.
    • 12 december » Een Apache-helikopter van de Koninklijke Luchtmacht raakt tijdens een trainingsvlucht hoogspanningskabels waardoor zo'n 50.000 huishoudens in de Gelderse Bommelerwaard en Tielerwaard ruim 2 dagen zonder stroom komen te zitten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1928 » Alan J. Pakula, Amerikaans filmregisseur († 1998)
  • 1928 » James Garner, Amerikaans acteur († 2014)
  • 1929 » Bob Denard, Frans militair, politiefunctionaris, geheime dienstmedewerker en huurlingenleider († 2007)
  • 1930 » Andrew Sachs, Duits-Brits acteur en komiek († 2016)
  • 1930 » Joop Koopman, Nederlands presentator († 2011)
  • 1930 » Yves Rocher, Frans eigenaar van het cometicabedrijf en -merk Yves Rocher († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stegeman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stegeman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stegeman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stegeman (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Heeres is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Parenteel Heeres", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres/I1099511588.php : benaderd 19 januari 2026), "Hendrikje Stegeman (1928-2007)".